message Tüm Tabirler
Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, rüya sahibi için hayırlı bir dönemin başlangıcı olarak yorumlanır. Bol kazanç elde etmeye, sağlıklı bir hayat yaşamaya ve hayallerini gerçekleştirmeye işaret eder. Aynı zamanda eline geçen toplu paranın, bereketli olmasına ve temiz bir servet elde etmesine de yorumlanmaktadır. Aşk hayatında her şeyin istediği gibi gitmesine, zorluk çekmeden elde edilecek olan ganimete ve maddi yükü ağır kimselerden uzaklaşmaya işarettir. Rüyada görülen küçük yılanlar, yetenekli bir insan ile bir araya gelmeye ve huzurlu ve mutlu bir hayat yaşanmasına da yorumlanmaktadır. Bir rivayete göre de, kısa sürede alacağınız hayırlı haberler ile hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret eder.

Rüyada küçük yılan gören kimse için, rüya alimlerinin İslami yorumları.

İmam Nablusi (r.a) küçük yılan öldürmek, düşmanlarınızı güçlenmeden ve size tehlike vermeden alt edeceğinize yorumlanır. Küçük yılanı yemek ise, maddi sıkıntıların artmasına, çözümü çok zor olaylar yaşamanıza ve sevimsiz duruma düşmenize delalet eder. Rüyada yılan görmek ne anlama gelir, Neye işarettir? Detaylı yorumlar için ilgili adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kirmani (r.a) rüyada bir sürü küçük yılan görmek, cefa ve çile çekerek elde edeceği hayıra, hayalini kurduğu makam ve mevkiye işaret eder. Rüyada küçük yılanın kovalaması, çektiği sıkıntılar sonrasında şan ve şerefe nail olacağına, toplum içinde saygınlık ve itibar kazanacağına yorumlanır.

Caferi Sadık (r.a) rüyada küçük siyah yılan görmek, düşmanınızın size zarar vermek için kuvvetlenmesine ve daha tehlikeli hal almasına yorumlanır. Küçük sarı yılan görmek ise, üzüntü ve kedere uğramanız dahilinde, yaşayacağınız geçici sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyada küçük beyaz yılan görmek sevimsiz, huysuz fakat size zararı olmayacak kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Küçük Yılan Görmek ne demek?

Rüyada küçük yılan görmek, düşmanınızın zayıf ve kuvvetsiz olmasına işaret eder. Ayrıca rüyada görülen küçük yılan, devlet erkanından biriyle birlikte yapacağınız bir konuşmaya işaret eder. Devlet kapısında bekleyen bir işiniz var ise çözüme ulaşma aşamasında yaşanılan aksaklıklara da işaret etmektedir. Rüyada küçük yılanla oynamak, rakiplerinizi hafife almaya ve düşmanlarınız ile deyim yerindeyse adeta köşe kapmaca oynamanıza rivayet edilir.

Rüyada evde küçük yılan görmek, düşmanlarınızın hanenizin çevresinde dolanmasına ve size zarar vermek için en zayıf anınızı beklemeye işaret eder. Rüyada küçük zararsız yılan görmek, zararsız ve tehlikesiz olan birinin, hanenizin yakınlarında olmasına yorumlanır. Rüyada yılanın ayağını ısırması ise, iş veya eğitim amaçlı bir yolculuğa çıkmaya işaret eder. Bu yolculuk esnasında rakipleriniz veya düşmanlarınız tarafından, tuzağa çekilmenize de yorumlanmaktadır.

Rüyada küçük yılan sokması,manevi olarak güçsüz olan bir kimse tarafından, sözlü sataşma olarak laflar duymanıza işaret eder. Biraz daha açacak olursak, sizi çevrenizdeki insanlara karşı kötüleyen, adınıza iftiralar atıp lekelemeye çalışan kişiye işaret eder.

Rüyada küçük kırmızı yılan görmek, maddi zorluklardan kurtulmaya, borçlarınız var ise tez zamanda ödemenize işaret etmektedir. Bir rivayete göre rüyada küçük parçalı kırmızı yılan görmek, yaşadığınız zorlu günlerin ardından elinize geçecek olan ganimete işaret eder. İslami rüya tabirleri ile rüyalarınızın gerçek anlamlarını öğrenebilirsiniz.

Rüyada Küçük Yeşil Yılan Görmek

Rüyada küçük yeşil yılan gören bir kimse, maddi anlamda kazancınızın artmasına ve hanenize bol kazanç sağlamak için yapacağınız yeni yatırımlara işaret eder. Rüyada görülen küçük yeşil yılan, rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayacağına ve bu güzel günlerin temelini sağlam atacaklarına da delalet eder.

Rüyada Küçük Yılan Isırması

Rüyada küçük yılan ısırması görmek, rüyada görülen küçük yılan sokması ile aynı şekilde tabir edilir. Arkanızdan çevrilen işlere, kuyunuzu kazmaya çalışan kimselere işaret eder. Aynı zamanda amaçlarına ulaşamayacak olan bu kimselerin helak olmasına da rivayet edilir.

Rüyada Küçük Yılan Sokması

Rüyada küçük yılanın soktuğunu görmek sözleriyle sizi bitirmeye çalışan, sizi çevrenizdeki tüm insanlara kötüleyen kimselerin varlığına işaret eder. Bir rivayete göre rüyada küçük yılan sokması, moralinizi bozan, canınızı sıkan insanlara delalet eder.

Rüyada Hamile Yılan Görmek

Rüyada Hamile Yılan Görmek

Rüyada hamile yılan görmek, uzun zamandır açığınızı kollayan ve ilk fırsatta size yaklaşacak olan düşmanınızın varlığı ile tabir edilir. Rüyadaki hamile yılan güçlü ve çok tehlikeli olmasından dolayı, rüya sahibi bu düşmanına karşılık vermekte çok zorlanacaktır. Rüya sahibine kin, öfke, nefret ve intikam gibi art niyetli duygular besleyen bu kişi zamanın su gibi akıp gitmesini beklemektedir. Ardından en uygun zamanı bekleyip rüya sahibine zarar vermek isteyecektir.  Okumaya devam et “Rüyada Hamile Yılan Görmek”

Rüyada Yılan Zehirlemek

Rüyada Yılan Zehirlemek

Rüyada yılan zehirlemek, korktuğunuz her ne var ise hepsinden güvende olmaya işaret eder. Rüyada yılanı zehirlemek, doğacak olan çocuğunuzun hayırlı ve sağlıklı doğmasına işaret edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de, fakirlik çekmeye ve sıkıntılarının bir süre daha devam edeceğine yorumlanmıştır. Rüyada yılan zehirlemenin altı şekilde tabiri vardır. Hayırlı zevce, doğru kararlar, yüksek makam ve mertebe, hayırlı ve kabul görülen işler, yüce gönüllülük ile tabir edilir. Bazende düşmanlara karşı elde edilen zafer olarak yorumlanır. Rüyada yılan zehirlemesi hayır ve menfaat elde etmeye, düşmana karşı zafer elde etmeye işaret eder. Okumaya devam et “Rüyada Yılan Zehirlemek”

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, hakkınızda ileri geri konuşan, suçsuz yere günahınızı alan ve en zayıf anınızı kollayan kişiye işaret eder. Ayrıca rüyada ölü yılan gören bir kimse için İslami tabirde, size zarar vermek isteyen art niyetli ve kötü huylu kişilerin varlığına işaret ettiği söylenmiştir. Rüyada ölü yılan görmenin Diyanete göre yorumu, peşinden ayrılmayan, gölgesi gibi her an takip eden sinsi bir insana yorumlanır.

Bir rivayete göre rüyada ölmüş yılan görmek, size zarar vermekten vazgeçen ve sizin üstün zekanız ile yarışamayan kişilere de yorumlanmaktadır. Rüyada ölü yılanın canlandığını görmek, geçmişte kapanmayan defterlerin gelecek zamanda, tekrardan açılmasına yorumlanır. Rüyada ölü ve canlı yılan görmek, fena ve haset dolu bir kişi tarafından takibe alınmaya yorumlanır.

Rüyada ölü yılan gören kimse için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmam Nablusi (r.a) Rüyada mezarlıkta ölü yılan görmek, maddi anlamda çok borcu olan kimseden uzak durmaya işaret eder. Rüyada mezarlıkta ölü yılan gören bir kimse, meşakkatli günlerin ardından müjdeli bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada ölü çıngıraklı yılan görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta her an tetikte olmasına ve düşmanları tarafından sürekli takipte olduğuna işarettir.

Caferi Sadık (r.a) Rüyada evin içinde ölü yılan görmek, her an Allah’ın koruması altında olan rüya sahibinin, düşmanlarından emin olmasına işaret eder. Rüyada bahçede ölü yılan görmek, tarım veya imalat işiyle uğraşan rüya sahibinin, ticari kazancına hile karışmasına yorumlanır.

Hz. Danyal (a.s) Rüyada birden fazla ölü yılan görmek, rüya sahibinin hanesinin etrafını saran, kötü huylu merhametsiz kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada denizde ölü yılan görmek, çevresinden gelecek zararlardan korunmaya, dost yüzlü düşmanlardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Ölü Yılan Görmek ne anlama gelir?

Rüyada suyun içinde ölü yılan görmek, gerçek yaşamında zor işlerin üstesinden gelmeye, çekeceği zorlu günlerin ardından feraha ermeye yorumlanır. Rüyada tarlada ölü yılan görmek, akrabaları tarafından elde edilecek olan haksız kazanca ve rüya sahibinin uğrayacağı maddi zarara işaret eder. Rüyada ölü yılan derisi görmek, iş ve özel hayatında dost görünümlü düşmanlarından çok ciddi şekilde zarar göreceğine işaret eder. Rüyada yatakta ölü yılan görmek, hanedeki kimse tarafından, kandırılmaya veya malına el koyulmasına yorumlanır.

Rüyada Görülen Ölü Yılanın Renklerine Göre Yorumları

Rüyada ölü kara yılan görmek, bela ve musibetlerden Allah’ın izni ve keremi ile kurtulmaya işaret eder. Rüyada ölü yeşil yılan görmek, çekilen sıkıntı ve üzüntülerin, kısa süre sonra sona ermesine delalet eder. Rüyada ölü sarı yılan görmek, üzüntü ve keder sonrasında yaşayacağı geçici hastalığa alamet eder. Rüyada ölü beyaz yılan görmek, rüya sahibinin ettiği duaların kabul olmasına ve düşmanların şerrinden Allah’a sığınmasına yorumlanır.
Rüyada ölü mavi yılan görmek, kazancı bol işlere girmeye ve bu kazançlarını Allah yolunda harcamanıza işaret eder. Rüyada ölü kırmızı yılan görmek, ticari işlerde kazancınızın artmasına ve bu parayı elde tutmak yerine, savurgan olacağınıza yorumlanır.

Ölü yılan görmek rüyasının, ayrıntılı İslami tabirlerine Rüyada Ölü Yılan Görmek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Yılanın Başını Ezmek

Rüyada Yılanın Başını Ezmek

Rüyada yılanın başını ezmek, hanesinde huzursuz ve mutsuz günlerin hüküm sürmesine işaret edilir. Rüyada yılanın başını ezmek, hane çevresinde çok büyük bir düşman olduğuna ve bu düşmana karşı verilecek olan mücadeleye delalet eder. Rüyada yılanın başını ezdiğini görmek İslami kaynaklarda, düşmanı ortaya çıkarmak ve bu kişiye karşı kıyasıya mücadele içinde olunmasına yorumlanır. Rüyada yılanın başını ayakla ezen bir kimse, başına gelecek büyük olaylardan kıl payı kurtulmasına işaret eder. Rüyada yılanın başını ezerek koparmak, hayatına aldığı tüm kişileri ince eleyerek sık dokuyarak seçeceğine rivayet edilir. Bir başka rivayete göre yılanın başını ezerek öldürmek, bu tarz insanlardan uzak durmaya ve sonsuza dek kurtulmaya delalet eder.

Rüyada yılanın başını ezdiğini görenler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları. Okumaya devam et “Rüyada Yılanın Başını Ezmek”

Rüyada Yılan Tutmak

Rüyada Yılan Tutmak

Rüyada yılan tutmak, hayatında her şey güzel giderken karşılaşacağı art niyetli kimseler ile yaşayacağı münakaşaya yorumlanır. Rüyada yılan tuttuğunu gören bir kimsenin, düşmanlarına karşı çetin bir mücadele vereceğine yorumlanır. Aynı zamanda o kimseleri alt ederek zafer elde etmesine de işaret eder. Rüyada yılan tuttuğunu görmenin İslami tabiri, hak yolda birleşmeye ve bir süre ara verdiği dini vecibelerine devam etmesine yorumlanır. Rüyada yılanı ağzından tutmak, düşmanlarına fırsat vermemek için, daha temkinli ve dikkatli davranacağına yorumlanır. Rüyada yılanın başını tutmak ve ezmek, gelecek hayata dair yapmış olduğu planlarını, baltalamak isteyen kişilere karşı kendini koruması anlamına gelmektedir.

Okumaya devam et “Rüyada Yılan Tutmak”

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, kalabalık bir aile mensubu olan, art niyetli, huysuz ve kinci bir insanın şerrine uğrayacağına rivayet edilir. Rüyada sarı yılan gören kimse için, İslami tabirlerde haksızlık ve iftira ile karşı karşıya kalmaya, çirkin sözler işitmesine tabir edilir. Rüyada sarı yılan öldürmek, çevrenizdeki size zarar vermek isteyen insanlardan emin olmaya ve düşmanlarınıza karşı, zafer elde edeceğinize yorumlanır. Rüyada görülen ince uzun sarı yılan, korku ve şüphelerden emin olmaya ve hayırsız bir evlada işaret eder. Rüyada sarı siyah yılan görmek, kötü huylu, kıskanç, hayırsız bir komşu veya akraba olarak da tabir edilmektedir. Rüyada sarı büyük benekli yılan görmek, düşmanınızın çok kuvvetli olmasına, vereceği zararın büyüklüğüne işarettir.

Rüyada sarı yılan görenler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

Okumaya devam et “Rüyada Sarı Yılan Görmek”

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek yılanın renginin ne olursa olsun düşman ile tabir edilip, yorumlanır. Kırmızı yılan pek hayırlı olmadığı gibi bazende hayırlı olması ile yorumlanabilir. Rüyada kırmızı yılan tarafından ısırılmak düşmana ve ondan gelecek olan zarar, ziyan ile yorumlanır. Rüyada kırmızını yılanı ısırdığını görmek ise düşmanına karşı güç kazanmaya işaret eder.

Okumaya devam et “Rüyada Kırmızı Yılan Görmek”

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek rüya sahibinin sahtekar, hilekar ve fesat bir düşmanı olmasına işaret eder. Yılanın her türlüsü hayır ile yorumlanmaz, rüyayı gören kişi için uyarıcı olmaya ve tehlikede olduğuna delalet eder. Rüyada görülen kırmızı yılan aksi ve huysuz bir kimse ile yorumlanır.

Okumaya devam et “Rüyada Renkli Yılan Görmek”

Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması

Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması

Rüyada çocuğunu yılan sokması görmek, rüyayı gören kişinin veya yılan tarafından sokulan kişinin halk içinde itibarının yüksek olmasına işarettir. Rüyada çocuğunu yılan soktuğunu görmek, eğer yılan siyah ise elem ve tasa ile yorumlanır. Rüyada çocuğunu yılan ısırdığını görmek, bela ve musibet üzüntüye uğramasına veya kötü bir hadisenin meydana çıkmasına işarettir.

Okumaya devam et “Rüyada Çocuğunu Yılan Sokması”