Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek yılanın renginin ne olursa olsun düşman ile tabir edilip, yorumlanır. Kırmızı yılan pek hayırlı olmadığı gibi bazende hayırlı olması ile yorumlanabilir. Rüyada kırmızı yılan tarafından ısırılmak düşmana ve ondan gelecek olan zarar, ziyan ile yorumlanır. Rüyada kırmızını yılanı ısırdığını görmek ise düşmanına karşı güç kazanmaya işaret eder.

Rüyada kırmızı yılan görmek hatır, kıymet bilmeyen kimselere tabir edilir. Eğer ki rüyada kırmızı yılan ile boğuştuğunu görüyorsa düşmanına karşı zafer elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin bazı durumlara karşıda hazırlıklı olmasına gerektiğinede işaret eder. Rüyada kırmızı yılan eti yemek dert, tasa ve hüzün anlamına gelir.

İmamı Nablusi (r.a) tabiri: Kırmızı renkte yılan görmek bir kadın yada çocuk ile tabir edilir. Rüyada kırmızı yılanın elinden kurtulduğunu görmek para sıkıntısının son bulacak olması ile yorumlanır. Rüyada sarı yılan görmek rüya sahibinin sağlık sorunu yaşamasına işaret eder.

Câferi Sâdık (r.a) yorumları: Rüyada görülen kırmızı yılan bir sıkıntı veya dert ile tabir edilir. Düşmanları tarafından haince bir tuzağa düşmeye ve büyük kayıplar verecek olmasına delalet eder. Rüyada kırmızı yılanı başının üstünde olduğunu görmek kısa süre içinde kendisini toparlayacak olmasına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek neye işarettir?

Rüyada görülen yılanın rengi ne renk olursa olsun hain bir düşman ile tabir edilir. Rüyada mavi yılan görmek erkek bir düşmanının olmasına işaret eder. Rüyada kırmızı yılanın evinizde olduğunu görmek hane içinde kıskanılan ve göze gelen biri olma ile yorumlanır. Bu da rüyayı gören kişinin her daim her şeye hazırlıklı olması gerektiği ile ifade edilir.

İslami ve Dini tabirleri

Genel olarak sinsi, fesat zararlı yada zararsız olacak düşmana işaret eder. Rüyada büyük kırmızı yılan görmek düşmanın güçlü olmasına, kırmızı bir yılanın uçtuğunu görmek yüksek makamlara çıkmaya delalet eder. Zor bir dönemden geçerek sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak muradına erme ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada kırmızı yılan görmek neye işarettir? Rüyada kırmızı yılanı tuttuğunu görmek düşmanını etkisiz hale getirmeye, kırmızı yılanı yuttuğunu görüyor ise düşmanını alt ederek ondan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada kırmızı yılanın yatağının içinde olması hayırsız olacak bir eş ile ifade edilir.

YAPILAN YORUMLAR

/ 1 YORUM

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    “Rüyada Kırmızı Yılan Görmek” içeriği için 1 Yorum Yapılmış

  1. Nagihan

    Rüyamda 2 tane kırmızı yılan gördüm birisi sinsice kolundan içeri girdi eşim tam çekecekkken vazgeçti sokmasın diye bana da sakın ol sakın kımıldama diye söyledi o sırada uyandım

    cevap yaz