Rüyada Hamile Yılan Görmek

Rüyada Hamile Yılan Görmek

Rüyada hamile yılan görmek, uzun zamandır açığınızı kollayan ve ilk fırsatta size yaklaşacak olan düşmanınızın varlığı ile tabir edilir. Rüyadaki hamile yılan güçlü ve çok tehlikeli olmasından dolayı, rüya sahibi bu düşmanına karşılık vermekte çok zorlanacaktır. Rüya sahibine kin, öfke, nefret ve intikam gibi art niyetli duygular besleyen bu kişi zamanın su gibi akıp gitmesini beklemektedir. Ardından en uygun zamanı bekleyip rüya sahibine zarar vermek isteyecektir. 

Rüyada hamile yılan gören kimse için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmam Nablusi (r.a) Bazı rivayetlere göre rüyada görülen hamile yılan, hane yakınında, akrabalar arasında veya hane içinden bir düşman olarak da tabir edilmiştir. Hamile yılan her manada, hayırsız olarak yorumlanır ve rüya sahibinin kötü bir döneme gireceğinin de işaretidir.

Caferi Sadık(r.a) Rüyada görülen gebe yılan, gıybet eden, kötü sözler konuşan, insanların üzerine iftira atmayı seven, düşmanlarına karşı vereceği mücadeleye delalet eder. Rüyada hamile kadının yılan görmesi, hak ettiği ve uzun uğraşlar sonucu emek verdiği servete veya ganimete kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Yılan Görmek ne demek?

Rüyada hamile yılan görmek, başı beladan kurtulmayan, girdiği her ortamda rüya sahibini küçük düşürecek hareketlerde bulunan kişiye işaret eder. Bilindiği üzere rüyalar insanlara gerçek hayata dair bir takım uyarılarda bulunur. Rüya sahibi kalbinin temizliği ve Allah’a olan sonsuz inancı vesilesiyle, gördüğü rüyaları doğru şekilde hatırlayıp, yorumlar ise başına gelebilecek olan her şeyden emin olacağına rivayet edilir. Fakat genel olarak rüyalarımızı tam olarak hatırlamayız, rüyalar parça şeklinde kalır bu sebeple de ne tabiri yapılır, nede yorumlanabilir.

Bu sebepten dolayı rüyalarınızı bütün ve eksiksiz olarak hatırlamaya çalışıp, anlam vermeniz daha sağlıklı bir karar olacaktır. Rüyada yılanın hamile olduğunu görmek, eğer bu yılana yardım ettiğinizi gördüyseniz, mükafata ermeye ve çevresindeki insanlar tarafından saygı ve sevgi duyulan kişi olmanıza rivayet edilir.

Rüyada Yılanın Hamile Olduğunu Görmek

Akrabası tarafından girilen bir iş ortaklığı sonucunda, zarara uğramaya ve o kişi tarafından kandırılmaya işaret edilir. Rüyada hamile kadının yılan doğurması, hane içindeki huzursuzlukların artmasına, karı koca arasındaki muhabbetin bitmesine ve zorunlu ayrılıklara işaret eder. Rüyada hamile kadını yılan sokması, yakın çevresinde dönüp dolaşan düşmanından göreceği ufak çaplı bir zarara delalet eder. Rüyada yılanın makata girdiğini görmek, kısa sürede karşılaşacağı düşman ile, yüzleşmeye delalet eder.

Hamile yılan görmek rüyasının, ayrıntılı İslami tabirlerine Rüyada Hamile Yılan Görmek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

YAPILAN YORUMLAR

/ 0 YORUM

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    “Rüyada Hamile Yılan Görmek” içeriği için 0 Yorum Yapılmış