Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, düşman sayısı ile yorumlanabilir, rüyada görülen yılanın çokluğu düşmanı gösterir, rüyada yılanlar nerede görülmüş ise o mekanda kendisine haset, fesat, düşmanlık ve kin güdenler olduğuna işaret etmektedir. Rüyada büyük yılanlar görmek, güçlü ve kuvvetli birden çok düşman ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük yılan gören kimse farkında bile olmadığı sinsi, iş sahibi, kariyerli veya akıllı düşmanlar ile çevresinin sarıldığından emin olabilir bu rüya uyarıcı ve bir şeyi haber eden rüya olarak kabul edilir. Rüyada büyük yılan İslami tabirlerde, maddi ve manevi olarak sizden faydalanmak isteyen kimseleri temsil eder.

Rüyada büyük ve iri yılan görmek rüya sahibinin hastalık veya bir felaketten dolayı malını ve parasını kaybedecek olma ile tabir edilip, yorumlanır. Bu rüya pek hayır ile yorumlanmaz, rüya sahibinin büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Bir süre dikkatli ve temkinli olması gerektiğine işaret eder. Büyük yılan görmek, Dini ve diyanet yorumlarda şu şekilde tasvir edilir, zeki düşman, ahmak ve cahil kadından ve akrabası olan kişilerden size gelecek olan büyük zararlar ile yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) tabiri: Rüya sahibi için uyarıcı bir rüya, kötü bir haber, kötü söz işitmek ve kavga olarak nitelendirilir. Etrafındaki kişilerden gelecek olan kötülük ve felakete işaret eder. Rüyada büyük yılanlar görmek başarısını ve gücünü çekemeyen kıskanç kimseler ile ifade edilir.

Câferi Sâdık (r.a) yorumları: Rüyada büyük yılan görmek karışık ve kalabalık düşmanları ile mücadele içinde olmak ile yorumlanır. Rüyada görülen büyük yılan dert, tasa ve hüzün anlamına gelir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek Aydınların Görüşü

Rüyada büyük yılan sokması görmek, kendinden makam ve mevki olarak büyük biri tarafından azarlanmaya veya bir işin son bulmasına vesile olmasına işaret eder. Büyük yılan rüyası sinsi, çok çekemeyen kimse, kötü düşmanlar ile yorumlanır. Rüyada çok sayıda büyük yılan görmek, rüyayı görenin her konuda dikkatli olması gerektiğine, özellikle iş yerinde kuyusunu kazmaya çalışanlar olduğuna işaret eder. Rüyada büyük yılan soktuğunu görmek iş ve aile hayatına gelecek olan zarara delalet eder. Rüyada büyük yılan öldürmek düşmanlarına karşı gelerek malını ve parasını korumaya işaret eder. Rüyada büyük yılandan kaçmak varlığı ile huzursuzluk veren kişilerden uzak duracak olma ile ifade edilir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek İslami Manası

Rüyada büyük yılan görmek hayırsız olan kişilerin varlığına işarettir. Hem maddi olarak hemde manevi olarak rüya sahibine zarar verme ile yorumlanabilir. Rüyada büyük yılan görmek tehlikeli ve gözü kara bir düşmana işaret eder. Aile ve iş hayatının bozulması için elinden geleni yapan hain bir düşmana delalet eder. Eğer büyük yılanın birde ayaklarını olduğunu görmüş iseniz çok güçlü bir düşmana işaret eder.

Rüyada Büyük Yılanlar görmek ne demek? Rüyada büyük yılanın evin içinde olması aile içinde huzursuzluk yaşanmasına, vücudunuzdan çıktığını görüyorsanız düşmanın aile içinde olmasına, büyük yılanı yatağın içinde görmek hane içinden birinin vefatına işaret eder. Geniş kapsamlı rüya sözlüğünde yer alan, Rüyada yılan görmek başlıklı rüya tabirini okuyabilirsiniz.

YAPILAN YORUMLAR

/ 4 YORUM

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  “Rüyada Büyük Yılan Görmek” içeriği için 4 Yorum Yapılmış

 1. İsmail

  Rüyamda büyük yılan gördüm mahsen gibi bir yere girdi biz çıkışını ateşe verdik ama yanımda abimde vardı abim şimdiye kadar her işimi engelledi iyiliğimi istemez kötülük yapmak isteyen abim olabilirmi buna yorumlanabilir mi gecenin sabahında ise ufak çocuğum hastanede yatmakta idi 3 gündür yatıyordu dün gece rüyayı gördüğüm gece ateşlenmiş buna işaret olabilir mi

  cevap yaz
 2. Hasan acr

  Birkactane yilan gördum iri yilanlar.bi araya topluyrdum yilanlar cekiyordum.ama yilanlar ölmuşdu.

  cevap yaz
 3. Mehmet nur kınık

  Ilk once meraba ben ruyamda büyuk yilanlar gordüm ve baya buyuk yilanlardi yilanlar bana karişmıyodu kucük bir kız vardi coğü yılanlar o kızı yemeye calışıyodu bende sadece seyrediyodum elimde bisi gelmiyodu sonra büyük bir yılan daha çıktı ortaya kizi koruyodu o yılan sonra kizı yiyen yilanla savaşti tek ışirikla kızı yiyen yılani öldürdü kizı koruyan yılan çok güçlüydu bu

  cevap yaz